Otsi

Vajad abi? info@dimmer.ee

Laos

Shelly GAS LPG

Paljud kodumasinad sõltuvad maagaasist või veeldatud naftagaasist, kuid vähestes kodudes tuvastatakse sensoorselt gaasilekkeid, mis võivad olla ohtlikud. Shelly GAS suudab tuvastada kas maagaasi või vedelgaasi ja aitab Teil oma kodu ja peret täiendavalt kaitsta. Selle pikk eluiga, tundlikkus ja WiFi-tehnoloogia võimaldavad Teil alati teada, kas gaas Teie kodu ohustab.

  • Nutikas gaasiandur.
  • Leegikindel.
  • Ei vaja lisa kontrollerit.
  • On sisseehitatud veebiserver.
  • Võib toimida iseseisva seadmena, koduautomaatika kontrolleri lisavarustusena või seda võib kasutada teise automatiseerimissüsteemi komponendina.

 63,00

Võrdle
SKU:Shelly GAS LPG

Juhtmevaba

Kontrollerit ei ole vaja – ühendage Shelly GAS otse oma WiFi-ga kodus.

Kaugjuhtimine

Kontrollige Shelly GAS-i kodus, olenemata Teie asukohast.

Ühilduvus

Ühildub Androidi, iOSi, Amazon Alexa, Google’i assistendi ja koduautomaatikaserveritega, mis kasutavad MQTT, CoAP ja REST API-d.

Gaasiandur

Nutikas gaasiandur, mis suudab tuvastada veeldatud naftagaasi (balloonides), jälgides Teie pere ohutust.

Leegikindel

Leegikindla kestaga Shelly GAS on Teie jaoks alati olemas.

Nutikad märguanded

Heli- ja valgushäire koos rakenduse teatisega. Kui gaasi kontsentratsioon langeb ohutule tasemele, naaseb seade tuvastamisrežiimi.

TOITEPINGE
Toitepinge AC 110-230V ±10%, 50/60Hz
Toitepinge DC Ei
SPETSIAALSED FUNKTSIOONID
Gaasidetektor Jah, LPG ehk veeldatud naftagaas
Temperatuurikaitse Jah, leegikindel
FUNKTSIOONID
Alarmi indikaator Heli- ja valgushäire
Häire tundlikkus 6% LEL
Helitase ≥70dB
Ventiili manipulaatori pesa väljund 11-13V, 500mA
Keskkonna temperatuur -10ºC to +50ºC
Seadme voolutarbimine < 3 W
Intelligentne Sisse/Välja Jah
Kaugjuhitav Jah
ÜHILDUVUS
Juhtmevaba/WiFi 802.11 b/g/n
Raadiosagedus 2400 – 2484 MHz
Raadiosignaali võimsus 1mW
Leviala kuni 50 m õues ja kuni 30 m toas (oleneb ehitusmaterjalidest)
MÕÕDUD
Suurus 89.5mm x 89.5mm x 38mm (ilma pistikuta)

Populaarsed Tooted

Temperatuuriandur

 5,00
Digitaalne termomeeter DS18B20 võimaldab mõõta 9- kuni 12-bitiseid temperatuure Celsiuse järgi ja sellel on häirefunktsioon koos kasutaja poolt programmeeritavate ülemise ja alumise punktiga. DS18B20 suhtleb 1-juhtmelise siini kaudu, mis oma olemuselt vajab keskse mikroprotsessoriga suhtlemiseks ainult ühte andmesidet (ja maandust). Lisaks saab DS18B20 toite otse andmesidelt, välistades vajaduse välise toiteallika järele. Igal DS18B20-l on ainulaadne 64-bitine jadakood, mis võimaldab mitmel DS18B20-l töötada ühes 1-juhtmelises siinis. Seega on paljude suurel alal jaotatud DS18B20 juhtimiseks lihtne kasutada ühte mikroprotsessorit. Rakendused, mis saavad seda funktsiooni kasutada, hõlmavad HVAC-i keskkontrolli, hoonete, seadmete või masinate siseseid temperatuuri seiresüsteeme ning protsesside jälgimise ja juhtimise süsteeme.

Temperature Sensor AddOn for Shelly1 and 1PM

 14,00
DS18B20 / DHT22 sondi lisand Shelly 1 / 1PM jaoks Shelly 1 / 1PM Shelly temperatuurianduri lisamoodul on lisamoodul, mis ühendab kuni 3 DS18B20 temperatuuriandurit või 1 DHT22 temperatuuri- ja niiskusandurit Shelly 1 või Shelly 1PM-iga. Temperatuuriandur Lisage selle lisamooduliga oma Shelly 1 / 1PM-le kuni 3 temperatuuriandurit. Niiskuseandur Lisage selle lisamooduliga oma Shelly 1 / 1PM-le DHT22 temperatuuri ja niiskuse andur. Tasuta pilv Hoidke temperatuuri näidud kuni aasta Shelly tasuta pilveteenuse abil. Ohutu juhtmestik Selle lisamooduliga pole vaja võrgupingega kokku puutuda.

Current Transformer 50A

 15,00
Current Transformer 50A, mida kasutatakse koos Shelly EM-iga, saab kasutada energia jaotuse jälgimiseks kahel jaotusel jaotuspaneelilt, alampaneelilt või sarnaselt. Esitatakse pinge, võimsuse ja energia mõõtmised. See annab ka reaktiivvõimsuse mõõtmise, mis annab ülevaate tüüpilistest induktiivsetest koormustest, kui voolu ja pinge lainekuju on faasist väljas. *Ei sobi tootele Shelly PRO 3EM

Shelly H&T (Must)

 31,50
Shelly H&T aitab jälgida niiskuse ja temperatuuri muutusi, vältides samas kuivust ja hoides oma kodus mugavaid tingimusi.

Current Transformer 120A

 19,00
Current Transformer 120A, mida kasutatakse koos Shelly 3EM-iga, saab kasutada energia jaotuse jälgimiseks kahel jaotusel jaotuspaneelilt, alampaneelilt või sarnaselt. Esitatakse pinge, võimsuse ja energia mõõtmised. See annab ka reaktiivvõimsuse mõõtmise, mis annab ülevaate tüüpilistest induktiivsetest koormustest, kui voolu ja pinge lainekuju on faasist väljas. *Ei sobi tootele Shelly PRO 3EM

Shelly Plus H&T

 45,00
Shelly Plus H&T aitab jälgida niiskuse ja temperatuuri muutusi, vältides samas kuivust ja hoides oma kodus mugavaid tingimusi.
Tagasi üles
Toode on lisatud teie ostukorvi