Otsi

Vajad abi? info@dimmer.ee

Laos

Shelly Plus Smoke

Shelly Plus Smoke on nutikas fotoelektriline suitsuandur, mis tuvastab tõhusalt aeglaseid tulekahjusid, mis hõõguvad mitu tundi, enne kui süttivad. Saate oma telefoni koheseid teateid. Looge oma pere ja kodu turvalisuse tagamiseks turvastseene.

  • Kauakestev aku.
  • LED indikaatorid ja valju häire.
  • Tühja aku häire.
  • Lihtne paigaldada
 

 69,00

Võrdle
SKU:Shelly Plus Smoke

Juhtmevaba

Kontrollerit ei ole vaja – ühendage Shelly Plus Smoke otse oma WiFi-ga kodus.

Kauakestev aku

Kuni 5 aastat kestev aku.

Heli- ja valgushäired

Suitsu tuvastamisel annab Shelly Plus Smoke valju heli (>85 db) ja valgushäire.

Kergelt paigaldatav

Shelly Plus Smoke on juhtmevaba ja sellel pole kaldepiiranguid, mistõttu on selle paigaldamine väga lihtne.

Kohesed teavitused

Shelly Plus Smoke teavitab teid koheselt igast ohust.

Nutikad stseenid

Seadistage kohandatud stseene, kombineerides Shelly Plus Smoke’i teiste Shelly seadmetega.

TOITEPINGE
Aku kestvus Kuni 5 aastat
Aku tüüp 1 x 3V CR123A (komplektis)
Toitepinge AC Ei
Andmed
Suurus 86x86x31 ±0.5 mm
Kaal 95 ±1 g
Monteerimine Lakke
Kesta materjal Plastik
Värvus Valge
FUNKTSIOONID
Keskkonna temperatuur 0 °C kuni 55 °C
Niiskus 30 % to 95 % RH
Max kõrgus 2000 m
Suitsuandur Fotoelektriline
CPU ESP32
Mälu 4 MB
ÜHILDUVUS
Juhtmevaba/WiFi 802.11 b/g/n
Raadiosagedus 2401-2495 МHz
Raadiosignaali võimsus <20 dBm
Leviala kuni 50 m õues ja kuni 30 m toas (oleneb ehitusmaterjalidest)
Tarkvara
Webhooks Jah
Scripting Ei
MQTT Jah
CoAP Ei

Populaarsed Tooted

Temperatuuriandur

 5,00
Digitaalne termomeeter DS18B20 võimaldab mõõta 9- kuni 12-bitiseid temperatuure Celsiuse järgi ja sellel on häirefunktsioon koos kasutaja poolt programmeeritavate ülemise ja alumise punktiga. DS18B20 suhtleb 1-juhtmelise siini kaudu, mis oma olemuselt vajab keskse mikroprotsessoriga suhtlemiseks ainult ühte andmesidet (ja maandust). Lisaks saab DS18B20 toite otse andmesidelt, välistades vajaduse välise toiteallika järele. Igal DS18B20-l on ainulaadne 64-bitine jadakood, mis võimaldab mitmel DS18B20-l töötada ühes 1-juhtmelises siinis. Seega on paljude suurel alal jaotatud DS18B20 juhtimiseks lihtne kasutada ühte mikroprotsessorit. Rakendused, mis saavad seda funktsiooni kasutada, hõlmavad HVAC-i keskkontrolli, hoonete, seadmete või masinate siseseid temperatuuri seiresüsteeme ning protsesside jälgimise ja juhtimise süsteeme.

Temperature Sensor AddOn for Shelly1 and 1PM

 14,00
DS18B20 / DHT22 sondi lisand Shelly 1 / 1PM jaoks Shelly 1 / 1PM Shelly temperatuurianduri lisamoodul on lisamoodul, mis ühendab kuni 3 DS18B20 temperatuuriandurit või 1 DHT22 temperatuuri- ja niiskusandurit Shelly 1 või Shelly 1PM-iga. Temperatuuriandur Lisage selle lisamooduliga oma Shelly 1 / 1PM-le kuni 3 temperatuuriandurit. Niiskuseandur Lisage selle lisamooduliga oma Shelly 1 / 1PM-le DHT22 temperatuuri ja niiskuse andur. Tasuta pilv Hoidke temperatuuri näidud kuni aasta Shelly tasuta pilveteenuse abil. Ohutu juhtmestik Selle lisamooduliga pole vaja võrgupingega kokku puutuda.

Current Transformer 50A

 15,00
Current Transformer 50A, mida kasutatakse koos Shelly EM-iga, saab kasutada energia jaotuse jälgimiseks kahel jaotusel jaotuspaneelilt, alampaneelilt või sarnaselt. Esitatakse pinge, võimsuse ja energia mõõtmised. See annab ka reaktiivvõimsuse mõõtmise, mis annab ülevaate tüüpilistest induktiivsetest koormustest, kui voolu ja pinge lainekuju on faasist väljas. *Ei sobi tootele Shelly PRO 3EM

Shelly H&T (Must)

 31,50
Shelly H&T aitab jälgida niiskuse ja temperatuuri muutusi, vältides samas kuivust ja hoides oma kodus mugavaid tingimusi.

Current Transformer 120A

 19,00
Current Transformer 120A, mida kasutatakse koos Shelly 3EM-iga, saab kasutada energia jaotuse jälgimiseks kahel jaotusel jaotuspaneelilt, alampaneelilt või sarnaselt. Esitatakse pinge, võimsuse ja energia mõõtmised. See annab ka reaktiivvõimsuse mõõtmise, mis annab ülevaate tüüpilistest induktiivsetest koormustest, kui voolu ja pinge lainekuju on faasist väljas. *Ei sobi tootele Shelly PRO 3EM

Shelly Plus H&T

 45,00
Shelly Plus H&T aitab jälgida niiskuse ja temperatuuri muutusi, vältides samas kuivust ja hoides oma kodus mugavaid tingimusi.
Tagasi üles
Toode on lisatud teie ostukorvi