Otsi

Vajad abi? info@dimmer.ee

Laost otsas

Shelly Plus Add-On

Mõõtke ja kontrollige täpselt

Shelly Plus Add-On on galvaaniliselt isoleeritud anduriliides kõigi Shelly Plus releede jaoks. Kasutage seda temperatuuri ja niiskuse mõõtmiseks selle 1-juhtmeliste klemmide abil või ühendage erinevaid analoog- ja digitaalandureid keeruka automatiseerimise ja suurema tõhususe saavutamiseks.

  • Saab kasutada kuni viie DS18B20 anduri või ühe DHT22 anduriga
  • Analoog- ja digitaalsisend

 19,50

Võrdle
SKU:Shelly Plus Add-On

Ühilduvus

Shelly Plus Add-On ühildub enamiku Arduino anduritega! Kasutage selle digitaalseid või analoogsisendeid soovitud parameetrite mõõtmiseks ja keerukate automatiseerimisstseenide loomiseks anduri andmete põhjal.

PINGE
Toitepinge AC Ei
Toitepinge DC 3.3 V (Shelly Plus seadmest)
Seadme voolutarbimine < 0.5 W (ilma andurita)
Andmed
Mõõdud 37x42x15 ±0.5 mm
Kaal 105 g
Materjal Plastik
Värvus Must
Töökeskkond
Keskkonna temperatuur -20 °C kuni + 40 °C
Õhuniiskus 30% kuni 70% RH
Maksimaalne kõrgus 2000m
Võimekus
Toetatud seadmed Shelly Plus 1/1PM, Shelly Plus 2PM, Shelly Plus i4/i4DC
Temperatuuri lugemine Sõltub DS18B20 või DHT22 andurist
Niiskuse lugemine Sõltub DHT22 andurist
Digitaalne sisend -15 V kuni 0.5 V (Jah) / 2.5 V kuni 15 V (Ei)*
Analoogsisendi vahemik 0 – 100 %
Analoogsisendi raporti lävi 1%**
Voltmeetri vahemik 0 – 10 V
Voltmeetri raporti lävi 0.1 V**
Väljundid
VCC maksimaalne vool 10 mA
VREF OUT maksimaalne vool 1 mA

 

* Digitaalse sisendi seadetes saab loogikat ümber pöörata

** Saab konfigureerida analoogsisendi / voltmeetri seadistustes

Populaarsed Tooted

Temperature Sensor AddOn for Shelly1 and 1PM

 14,00
DS18B20 / DHT22 sondi lisand Shelly 1 / 1PM jaoks Shelly 1 / 1PM Shelly temperatuurianduri lisamoodul on lisamoodul, mis ühendab kuni 3 DS18B20 temperatuuriandurit või 1 DHT22 temperatuuri- ja niiskusandurit Shelly 1 või Shelly 1PM-iga. Temperatuuriandur Lisage selle lisamooduliga oma Shelly 1 / 1PM-le kuni 3 temperatuuriandurit. Niiskuseandur Lisage selle lisamooduliga oma Shelly 1 / 1PM-le DHT22 temperatuuri ja niiskuse andur. Tasuta pilv Hoidke temperatuuri näidud kuni aasta Shelly tasuta pilveteenuse abil. Ohutu juhtmestik Selle lisamooduliga pole vaja võrgupingega kokku puutuda.

Shelly UNI

 17,00
Muutke iga vana seade nutikaks! Shelly UNI on väikseim universaalne moodul, millel on kaks saadaolevat digitaalset sisendit ja potentsiaalivaba väljundit, pakkudes lõputut funktsionaalsust.

Shelly Bypass

 4,70
Shelly bypass on vajalik, kui neutraali ei ole ja kui energiatarve on väiksem kui 20 vatti. Kui valguse koormus on väga väike (tavaliselt LED-tuled), peate lisama mingisuguse koormuse, seal tekib vajadus shelly bypassi järele! Selle asemel, et valgust välja lülitada, hämardavad Shelly 1L ja Shelly Dimmer 2 valgust nii madalale, et see enam ei hõõgu, jättes Shelly seadme ahela kaudu voolama väga väikese voolu, et see töötaks ka siis, kui valgus on välja lülitatud.

Shelly Plus Add-On

 19,50
Mõõtke ja kontrollige täpselt Shelly Plus Add-On on galvaaniliselt isoleeritud anduriliides kõigi Shelly Plus releede jaoks. Kasutage seda temperatuuri ja niiskuse mõõtmiseks selle 1-juhtmeliste klemmide abil või ühendage erinevaid analoog- ja digitaalandureid keeruka automatiseerimise ja suurema tõhususe saavutamiseks.
  • Saab kasutada kuni viie DS18B20 anduri või ühe DHT22 anduriga
  • Analoog- ja digitaalsisend

Shelly Plus Plug S

 28,00
Järgmise põlvkonna Wi-Fi nutipistik mitmevärvilise LED-indikaatoriga Shelly Plus Plug S on väike, kuid võimas Wi-Fi nutipistik Bluetooth-ühenduvuse ja võimsuse mõõtmisega, mis jälgib ja juhib kodus valgustust, kütet või muid ühendatud elektriseadmeid võimsusega kuni 2500 W. Shelly Plus Plug S-l on kohandatavad LED-näidikud ja seda saab kasutada isegi meeldiva hubase öövalgusena.

USB power supply for Shelly H&T

 8,00
Piiramatu toide Enam ei pea patareisid vahetama. Hoidke oma Shelly H&T selle USB-toiteplokiga töös. Sagedasemad lugemised USB-toiteseadme kasutamisel saate temperatuuri ja niiskuse näitu kuni iga 5 minuti järel. Lihtne seadistamine Lihtsalt eemaldage oma Shelly H&T aku ja alumine pool ning asendage see USB-toiteseadmega.

Shelly Button1 (Valge)

 31,50
Shelly Button1 aitab Teil hõlpsalt aktiveerida või deaktiveerida mis tahes seadme või stseeni käsitsi vaid ühe klõpsuga. Lisaks on Shelly Button1 nii väike ja mugav, et saate seda täiesti igal pool kaasas kanda. 1 nupp 4 toimingut Pimedal ajal varahommikul pole enam stressi tekitavat eredat valgust. Määrake oma kohandatud ajakava ja valige pehme ja vähene valgustus, kui väljas on veel pime.
  • 1X - magamistoa valgustus sisse / välja
  • 2X - rulood on suletud
  • 3X - lülitage ventilaator sisse / välja
  • Pikk vajutus - kustutage kõik tuled
Tagasi üles
Toode on lisatud teie ostukorvi