Otsi

Vajad abi? info@dimmer.ee

Laos

Shelly UNI

Muutke iga vana seade nutikaks! Shelly UNI on väikseim universaalne moodul, millel on kaks saadaolevat digitaalset sisendit ja potentsiaalivaba väljundit, pakkudes lõputut funktsionaalsust.

 • Ei vaja lisa kontrollerit.
 • Lai pinge vahemik.
 • 2 digitaalset sisendit.
 • 2 potentsiaalivaba väljundit.
 • ADC võimaldab mõõta mis tahes pinget vahemikus 0 kuni 30 VDC.
 • Toetab kuni 3xDS18B20 temperatuuriandureid või 1Х niiskusandureid.
 • Läbipaistev isolatsioonikate seda pika tööaja jooksul kõrge niiskuse, tolmu ja lühiste ohu eest.
 • Mõeldud enamikele standardsetele elektrikarpidele ja lülititele.
 • Saab integreerida töötama kõigi teiste Shelly seadmetega.
 • Ühildub Androidi, iOS-i, Amazon Alexa, Google'i assistendi ja koduautomaatikaserveritega, mis kasutavad MQTT, CoAP ja REST API-d.
 • Muutke Arduino projekt hõlpsasti oma automaatikaprojektis elavaks ja kasutatavaks.
 

 17,00

Võrdle
SKU:Shelly UNI

Mõõtudelt väike

Ideaalse suurusega 20 x 33 x 13 mm on Shelly UNI väikseim universaalne moodul, mis võib iga vana seadme nutikaks muuta.

Pingetugevus

Shelly UNI talub pinget laias valikus 12V-36V DC ja 12V-24V AC.

Digitaalsed sisendid

Sisaldab kahte digitaalset sisendit, mis võivad toetada erinevat pinget ja töötada eraldi 2,2-36 V alalisvoolust ja 12-24 V vahelduvvoolust.

Väljundid

Kaks potentsiaalivaba väljundit võimaldavad juhtimist sisenditest või eraldi ning võivad lülitada kuni 36 VAC ja 24 VDC, maksimaalse vooluga 100 mA.

ADC

ADC võib mõõta mis tahes pinget vahemikus 0 kuni 30 VDC. Kahekordsed vahemikud 0-12V ja 12-30V annavad erakordselt suure täpsuse.

Temperatuuri ja niiskuse andurid

Shelly UNI toetab kuni 3xDS18B20 temperatuuriandureid või 1Х niiskusandureid, võimaldades käivitada väljundid, lokaalsed ja pilve põhised.

Protokollid

Shelly UNI toetab REST, MQTT, CoAP, Alexa, Google Home ja Samsung Smart Things, muutes selle kõigi suuremate koduautomaatika platvormidega ühilduvaks.

Kaitse

Kuigi plastkesta pole, kaitseb kiibi läbipaistev isolatsioonikate seda pika tööaja jooksul kõrge niiskuse, tolmu ja lühiste ohu eest.

TOITEPINGE
Toitepinge AC 12-24V
Toitepinge DC 12-36V
SPETSIAALSED FUNKTSIOONID
Sisendid 2 eraldatud digitaalset sisendit 2,2-36V DC ja 12-24V AC
Väljundid 2 potentsiaalset vaba väljundit kuni 36 VAC ja 24 VDC, maksimaalselt 100 mA
Ülekoormuse kaitse Ei
Võimsuse mõõtmine 1 ADC – kahekordne vahemik 0-12V ja 12-30V
FUNKTSIOONID
Kanaleid 2 Kanalit
Keskkonna temperatuur -40 kuni + 40 °C
Seadme voolutarbimine < 1 W
Intelligentne Sisse/Välja Jah
Päikesetõus/-loojang Jah
Nädala ajakava Jah
UL valikud Ei
ÜHILDUVUS
Juhtmevaba/WiFi 802.11 b/g/n
Raadiosagedus 2400 – 2500 MHz
Raadiosignaali võimsus 1mW
Leviala kuni 50 m õues ja kuni 30 m toas (oleneb ehitusmaterjalidest)
MÕÕDUD
Suurus 20mm x 33mm x 13mm

Populaarsed Tooted

Temperature Sensor AddOn for Shelly1 and 1PM

 14,00
DS18B20 / DHT22 sondi lisand Shelly 1 / 1PM jaoks Shelly 1 / 1PM Shelly temperatuurianduri lisamoodul on lisamoodul, mis ühendab kuni 3 DS18B20 temperatuuriandurit või 1 DHT22 temperatuuri- ja niiskusandurit Shelly 1 või Shelly 1PM-iga. Temperatuuriandur Lisage selle lisamooduliga oma Shelly 1 / 1PM-le kuni 3 temperatuuriandurit. Niiskuseandur Lisage selle lisamooduliga oma Shelly 1 / 1PM-le DHT22 temperatuuri ja niiskuse andur. Tasuta pilv Hoidke temperatuuri näidud kuni aasta Shelly tasuta pilveteenuse abil. Ohutu juhtmestik Selle lisamooduliga pole vaja võrgupingega kokku puutuda.

Shelly UNI

 17,00
Muutke iga vana seade nutikaks! Shelly UNI on väikseim universaalne moodul, millel on kaks saadaolevat digitaalset sisendit ja potentsiaalivaba väljundit, pakkudes lõputut funktsionaalsust.

Shelly Bypass

 4,70
Shelly bypass on vajalik, kui neutraali ei ole ja kui energiatarve on väiksem kui 20 vatti. Kui valguse koormus on väga väike (tavaliselt LED-tuled), peate lisama mingisuguse koormuse, seal tekib vajadus shelly bypassi järele! Selle asemel, et valgust välja lülitada, hämardavad Shelly 1L ja Shelly Dimmer 2 valgust nii madalale, et see enam ei hõõgu, jättes Shelly seadme ahela kaudu voolama väga väikese voolu, et see töötaks ka siis, kui valgus on välja lülitatud.

Shelly Plus Add-On

 19,50
Mõõtke ja kontrollige täpselt Shelly Plus Add-On on galvaaniliselt isoleeritud anduriliides kõigi Shelly Plus releede jaoks. Kasutage seda temperatuuri ja niiskuse mõõtmiseks selle 1-juhtmeliste klemmide abil või ühendage erinevaid analoog- ja digitaalandureid keeruka automatiseerimise ja suurema tõhususe saavutamiseks.
 • Saab kasutada kuni viie DS18B20 anduri või ühe DHT22 anduriga
 • Analoog- ja digitaalsisend

Shelly Plus Plug S

 28,00
Järgmise põlvkonna Wi-Fi nutipistik mitmevärvilise LED-indikaatoriga Shelly Plus Plug S on väike, kuid võimas Wi-Fi nutipistik Bluetooth-ühenduvuse ja võimsuse mõõtmisega, mis jälgib ja juhib kodus valgustust, kütet või muid ühendatud elektriseadmeid võimsusega kuni 2500 W. Shelly Plus Plug S-l on kohandatavad LED-näidikud ja seda saab kasutada isegi meeldiva hubase öövalgusena.

USB power supply for Shelly H&T

 8,00
Piiramatu toide Enam ei pea patareisid vahetama. Hoidke oma Shelly H&T selle USB-toiteplokiga töös. Sagedasemad lugemised USB-toiteseadme kasutamisel saate temperatuuri ja niiskuse näitu kuni iga 5 minuti järel. Lihtne seadistamine Lihtsalt eemaldage oma Shelly H&T aku ja alumine pool ning asendage see USB-toiteseadmega.

Shelly Button1 (Valge)

 31,50
Shelly Button1 aitab Teil hõlpsalt aktiveerida või deaktiveerida mis tahes seadme või stseeni käsitsi vaid ühe klõpsuga. Lisaks on Shelly Button1 nii väike ja mugav, et saate seda täiesti igal pool kaasas kanda. 1 nupp 4 toimingut Pimedal ajal varahommikul pole enam stressi tekitavat eredat valgust. Määrake oma kohandatud ajakava ja valige pehme ja vähene valgustus, kui väljas on veel pime.
 • 1X - magamistoa valgustus sisse / välja
 • 2X - rulood on suletud
 • 3X - lülitage ventilaator sisse / välja
 • Pikk vajutus - kustutage kõik tuled
Tagasi üles
Toode on lisatud teie ostukorvi